Sem vložte podnadpis

Kočičí modelové a modelky z Říčan 

Neděle se nesla v duchu ryze kočičím. Teď si asi klepeš na čelo, jak je možné, že jsem od koní a letadel utekla ke kočkám, viď? Důvod je jednoduchý. S příchodem nového roku přišla i nabídka na novou spolupráci, a to s časopisem Kočičí planeta a v každém díle budu chystat seriál o fotografování koček. Takže osvětleno. A jaká tedy vlastně ta "kočičí neděle" byla?

První návštěva s foťákem v ruce proběhla u Kristýny, chovatelky kočiček plemene Ragdoll. K fotografování nachystala všechny modelky naprosto svědomitě, pomohla s jejich zaujetím, přesunem na vhodná místa a jako bonus poskytla spoustu svých znalostí a zkušeností z chovu.

Druhá návštěva proběhla u Karolíny a její rodiny, která mimo krásného bengálského kocourka má doma další dvě kočičky, dva pejsky a několik dalších drobných hospodářských zvířat. Focení proběhlo v naprosto báječné a přátelské atmosféře s báječnou asistencí maminky Karolíny, která svého kočičího oblíbence předvedla, jak nejlépe uměla. Fotografie se tedy opravdu povedle a bude nač se v časopisu těšit!