Sem vložte podnadpis

Kladruby a Slatiňany předvedly své koně určené k prodeji 

V sobotu 19. března jsem společně s Míšou a Martinou vyrazila na další foto výlet za koňmi. Tentokrát byl cílem výletu Národní hřebčín v Kladrubech nad Labem a Výcvikové středisko ve Slatiňanech.

Ráno kolem půl desáté jsme dorazily na parkoviště do Kladrub nad Labem a vyrazily jsme se svými foťáky obdivovat bělouše určené na prodej. Předvedli se nejprve hřebci, poté valaši a nakonec i klisny. Všichni koně byli předvedeni v nádherných prostorách nádvoří hřebčína, podívaná byla tedy opravdu nádherná. Na závěr celé akce jsme se stavily ještě u koní ve výbězích a když jsme měli nafocené i je, vyrazili jsme opět na cestu.
Kolem jedenácté jsem už seděli v autě a vyrazily jsme na cestu směr Slatiňany, kde už na nás čekali další koně na prodej. Z větší části se jednalo o starokladrubské vraníky. Okolí výcvikového střediska bohužel nebylo již tak reprezentativní a tak bylo třeba hodně přemýšlet nad místy, kde koně zachytit.
Na závěr celého foto výletu se na nás dokonce usmálo i sluníčko, a tak jej můžu považovat za úspěšně zorganizovaný, ale i prožitý...

Přečti si jako první, co je nového