Sem vložte podnadpis

Reference

Pavla Korejsová

„Dobrý den paní Burianová, moc děkujeme za krásné fotečky pejsků, užili jsme si s Vámi krásné focení a užíváme si i prohlížení obrázků našich psích miláčků. Těšíme se na další spolupráci. Pejsky nafotit fakt umíte a máte k nim i moc pěkný přístup. Věřím, že se snímky budou líbit a budeme Vás všem svým přátelům vřele doporučovat. Mějte krásné dny. S pozdravem, Pavla Korejsová a její malá psí smečka 9 špiclíků.“

Blanka Horáčková

"Martinka je úžasná fotografka, její fotky mě vždy ohromí a chytnou za srdíčko. Spolu jsme prošly několik akcí jako Fríské koně pro Kapku naděje, svod Fríských koní v Hradišťku, prezentovala také mou klisničku v časopisu, v lednu 2014 jedeme do Holanska na svod TOP fríských hřebců. Všude Martinka fotila jako drak a její fotky mají duši, což většina fotografů neumí. Určitě jí doporučuji a až jí poznáte osobně, pochopíte, o čem mluvím. ;-)"

Jana Malinovská

"Ahoj Marti, fotky jsou boží, úplně úžasné. Jsme z mužem oba hotoví z Vadera, vlastně ze všeho :D Děti byly po zbytek dne unavené, Summer se od mne nehla a Vader se uklidil k pánečkovi :) Fotky jsou úchvatné, nakonec na Valentýna nezůstaly, neboť přítel hned přišel a rozplýval se nad kocourem! Hned si je šel stáhnout taky a pouštíme si je na televizi a pořád komentuje, co si asi Summer myslela, když jsi ji fotila... Fotky jsou prostě úžasné! Moc děkuji! Jsi úžasná, skvělá a dokonalá!"

Kristýna Juppová

"Fotografování byla sranda. Hrozně moc oceňuji, že si přijela dřív a obhlídla terén kde se dá fotit. Rozhodně si byla moc trpělivá se Sárou a povedlo se ti jí zachytit jak při sranda akci tak i při těch 5-ti vteřinách, co se ocitla v klidu. Fotky tedy rozhodně splnily očekávání. Lepší už to být nemohlo. Tedy vřele doporučuji fotografování s Tebou dalším zájemcům."

Bára Tesnerová-Kocourková

"Jestli sháníte fotografa zvířat, který je skutečným nadšencem, odborníkem ve svém oboru, umělcem, workoholikem a v neposlední řadě (a možná hlavně) také skvělým člověkem, mohu vřele doporučit Martinu. Ostatně přesvědčte se sami, mě její fotky prostě dostávají. ;-)"

Zdeněk Wimmer

"Máte strašně krásné fotky, koně, pejsky, letadla, lidi kolem letadel... Ze všech se šíří ta atmosféra, napětí, soustředění, pocity... Opravdu nádherné. Smekám. U některých mám husí kůži, velmi působivé. Také přeji hezký den a mnoho krásných snímků."

Šárka Gill

"Veliké díky, fotky jsou nádherné, je tam vidět skvělá akce, líbí se mi nevšední úhly a pohledy, vážně super díky moc! Pozdravy i od nás všech tady, protože jsou z fotek nadšení a díky nim budou cestovat hodně daleko do všech koutů světa!"

Markéta Krejčiříková

"Tak tyhle fotky, to je pecka, paráda! Koníci jsou jak výstavní koně! Dobrá práce. A ta galerie, co jsi vytvořila, je nádherná. Jsem moc ráda, že mám tak krásný fotky."