Kontakt

Martina Burianová

IČ: 88326489, DIČ: nejsem pláce DPH

Fakturační adresa: Chorušická 470/16, Praha 8 - Čimice, 181 00
Kontaktní adresa: Velký Chlumec č.p. 71, Velký Chlumec, 267 24

+420 774 844 844

cavallino@ambition.cz

O mně

V roce 2010 jsem vzala fotoaparátu do ruky vůbec poprvé. V té době jsem se věnovala ve svém volném čase koním a tak bylo jasné, kdo se stane mým nejčasteji fotografovaným objektem. Začínala jsem s focením koní při trénincích a poté i na závodech. Během posledních let jsem se dostala s fotografováním koní i do zahraničí, konkrétně do Polska, Itálie, Švýcarska, Švédska, ale i do dalekého USA, konkrétně Nevady a Arizony.

Od roku 2013 jsem začala svou spolupráci s tištěnými, ale i online magazíny. Mé články doplněné o fotografie je možné nalézt v časopisech jako jsou Koně a hříbata, Svět koní, Jezdectví, Western & Rodeo, Hiporehabilitace, E-sport.cz, Magazín pro cestovatele a Luxury Guru. S mými fotografiemi bylo možné se setkat v roce 2014 na výstavě u Staroměstského náměstí, a od roku 2015 i v prostorách dostihového závodiště Velká Chuchle.

Protože ráda lidem pomáhám dosáhnout jejich cílů, rozhodla jsem se připravit webovou stránku určenou všem, kteří se chtějí naučit "JakFotitKone.cz". Pro ty, kteří to myslí s fotografováním vážně, pořádám pravidelné foto-workshopy a to i ve spolupráci se skupinou GALOPP-FOTO, ve které jsem se stala aktivním členem krátce po jejím založení v roce 2013. V roce 2016 jsem založila, společně s kolegou fotografem Martinem Halešem, skupinu AIRRACE-FOTO. Ve stejném roce jsem se stala členkou Syndikátu novinářů ČR a v roce 2017 jsem získala mezinárodní novinářský průkaz IJF.