Sem vložte podnadpis

Fotografování

Fotografování pro Tebe bude nejen příjemným zážitkem, ale především si z něj odneseš spoustu krásných fotografií, které Ti budou všichni Tví přátelé a rodina závidět!

Objednej si fotografování!


Zážitkové fotografování

Užít si stylového fotografování, kdy se oblékneš do krásných šatů a vyrazíš do přírody ve společnosti Tvého koně, či pejska možná může znít jako nesplnitelný sen, ale opak je ale pravdou.

V rámci zážitkového fotografování si vybereš již hotové dobové šaty, nebo si necháš ušít kostým dle svých představ pod vedením Nikoly Stejskalové. Před samotným fotografováním Ti zkušená vizážistka Markéta Vondráčková upraví vlasy a vyladí Tvůj make-up a pak už si budeš jen užívat krásných chvil s Tvým mazlíčkem před fotoaparátem.

Fotografie, které ze zážitkového fotografování získáš rozhodně ve Tvém okolí nemá leckdo, proto budou moci všichni Tví přátelé a rodina jen tiše závidět zachycené momenty, ve kterých ses cítila jako princezna!

Objednej si zážitkové fotografování!


Fotografování a ručně malovaný portrét

Spojení dvou uměleckých světů může znamenat jen jediné, že díky šikovnosti malířky Izabely Hajdukové, získáš nádhernou vzpomínku na Tvého koně, která Ti bude dělat radost jednak prostřednictvím fotografií, které společně pořídíme, ale především prostřednictvím ručně malovaného realistického portrétu Tvého koně.

Z fotografování si odneseš sadu vyretušovaných a upravených fotografií, ze kterých bude vybrána jedna fotografie, která se bude nejlépe hodit pro zpracování portrétu.

Fotografování zabere 1 - 2 hodiny.

Portrét je poté vyhotoven na kvalitní papír Clairefontaine Pastelmat za pomocí profesionálních pastelových tužek Stabilo Carb'othello, Derwent, Cretacolor, Panpaste. K portrétu si můžeš přiobjednat i jeho zarámování pod lehké vysoce kvalitním antireflexní UV plexisklem (tvrzený galerijní akrylát), které se nerozbije a chrání tak portrét před vyblednutím.

Objednej si fotografování a ručně malovaný portrét!